دریچه های قطع و وصل جریان

این دریچه ها از سه طرف آب بند هستند و تا عرض 8400 میلیمتر و ارتفاع 7300 میلیمتر ساخته می‌شوند. آب بندی آنها نیز تا 7.3 متر ستون آب برقرار است. دریچه های قطع و وصل در تصفیه خانه های آب و فاضلاب، سدها، نیروگاهها، پتروشیمی و پالایشگاهها، مدیریت سیلاب و حتی استفاده از آب شور دریا در صنایع متفاوتی استفاده می شود.

prd-23
prd-24

دریچه ها از سه جز صفحات مسدود کننده، پلیمر آب بندی و فریم ساخته می شوند. جنس این مواد برحسب نوع سیال و کاربری کاملاً متفاوت است.

صفحات در پهنای 50 و 100 و 150 میلی متر اما در عرض های مورد نظر مشتری ساخته می شوند. نهایتاً این صفحات داخل فریم ها قرار گرفته و دریجه با طول مورد نظر تکمیل می گردد. به عنوان نمونه صفحات آلومنیمی برای فاضلاب، آب آشامیدنی و آب شور توصیه نمی شود اما در سیل بندهای متحرک بهترین انتخاب است. از سوی دیگر استیل 304 یا استیل 316 برای انواع فاضلاب، آب آشامیدنی و آب شور توصیه می شود.

جنس پلیمر انتخابی نیز از پلی یورتان، سیلیکون و یا EPDM انتخاب می شود.
فریم ها به صورت یو شکل از ورق استیل با دهنه 134 میلیمتر و عرض 80 میلیمتر اما طول متناسب با صفحات مسدود کننده ساخته می شود. جنس فریم از فولاد ضد زنگ 304 و یا فولاد ضد زنگ 316 نیز قابل انتخاب است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش دانلود کاتالوگ مراجعه شود.

prd-25